Witaj na stronie z kosmicznymi plakatami

O projekcie

Dlaczego kosmos i plakaty?

Kosmos oraz jego tajemnice od lat mnie fascynowały. Jako nastolatek z wypiekami na twarzy czekałem na kolejne wydania magazynów naukowych, a w późniejszych latach na ukazanie się nowych filmów edukacyjnych od ulubionych youtuberów. Nowe techniki obserwacyjne pozwalają nam dostrzec przepiękne miejsca we wszechświecie.

Uwielbienie kosmosu i technologii oraz 10 lat doświadczenia w pracy jako grafik komputerowy, narodziły pewnego dnia pytanie w mojej głowie: Dlaczego nie uwiecznić piękna wszechświata na obrazie?

Kamil Stankiewiczkosmiczneplakaty.pl

<img src="https://thethemedemo.com/befurniture/wp-content/uploads/2021/05/blockcode.png"/> Dlaczego nie uwiecznić piękna wszechświata na obrazie?

zbyt szalona

Moja wizja sklepu

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po ciężkim dniu pracy lub po kłótni z dziewczyną - po szalonym, wielkomiejskim życiu. Siadając sobie wygodnie, Twój wzrok ląduje na ścianie ozdobionej dużym plakatem w ładnej ramie. Obraz przedstawia wycinek kosmosu z piękną mgławicą, która koi nerwy, albo historyczne zdjęcie wystrzelenia rakiety Saturn V - motywujący do twórczego działania.
Widzisz? Już zapomniałeś o przytłaczającym Cię świecie 😉 Chciałbym poprzez wydruki dostarczyć Tobie odrobinę wytchnienia oraz ozdobić ściany Twojego domu plakatami mojego lub Twojego pomysłu.

jeszcze chwileczkę

To jeszcze nie wszystko

Chciałbym również stworzyć mały kąt w Internecie, gdzie każdy nerd będzie mógł znaleźć kosmiczną przystań, w której zamówi tematyczne plakaty, dołączy do luźnej społeczności w social mediach i dowie się ciekawych nowinek kosmiczno-technologicznych.
Serdecznie zapraszam Cię do śledzenia moich poczynań. 😉

Kamil
kierownik zamieszania
Ooh, who's that handsome devil?

Wrzućmy na luz, czyli kilka słów o mnie.

Cześć! Fajnie, że wpadłeś. Pozwól, że się przedstawię. Jestem Kamil. Od ponad 10 lat działam jako grafik komputerowy. Tyle lat obsługiwałem klientów indywidualnych i różne januszexy, że w końcu postanowiłem sam założyć swój własny 😀

Prywatnie fanboy nauki, książek sci-fi i przygodowych, boomerskiego anime, gier komputerowych ( tych nowszych oraz retro), grafiki 2D i 3D, e-commerce, małego biznesu i sztucznej inteligencji. 😉