Witaj na stronie z kosmicznymi plakatami

O projekcie

Dlaczego kosmos i plakaty?

Kosmos oraz jego tajemnice od lat mnie fascynowały. Jako nastolatek z wypiekami na twarzy czekałem na kolejne wydania magazynów naukowych, a w późniejszych latach na ukazanie się nowych filmów edukacyjnych od ulubionych youtuberów. Nowe techniki obserwacyjne pozwalają nam dostrzec przepiękne miejsca we wszechświecie.

Uwielbienie kosmosu i technologii oraz 10 lat doświadczenia w pracy jako grafik komputerowy, narodziły pewnego dnia pytanie w mojej głowie: Dlaczego nie uwiecznić piękna wszechświata na obrazie?

Kamil Stankiewiczkosmiczneplakaty.pl

Dlaczego nie uwiecznić piękna wszechświata na obrazie?

zbyt szalona

Moja wizja sklepu

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po ciężkim dniu pracy lub po kłótni z dziewczyną - po szalonym, wielkomiejskim życiu. Siadając sobie wygodnie, Twój wzrok ląduje na ścianie ozdobionej dużym plakatem w ładnej ramie. Obraz przedstawia wycinek kosmosu z piękną mgławicą, która koi nerwy, albo historyczne zdjęcie wystrzelenia rakiety Saturn V - motywujący do twórczego działania.
Widzisz? Już zapomniałeś o przytłaczającym Cię świecie 😉 Chciałbym poprzez wydruki dostarczyć Tobie odrobinę wytchnienia oraz ozdobić ściany Twojego domu plakatami mojego lub Twojego pomysłu.

jeszcze chwileczkę

To jeszcze nie wszystko

Chciałbym również stworzyć mały kąt w Internecie, gdzie każdy nerd będzie mógł znaleźć kosmiczną przystań, w której zamówi tematyczne plakaty, dołączy do luźnej społeczności w social mediach i dowie się ciekawych nowinek kosmiczno-technologicznych.
Serdecznie zapraszam Cię do śledzenia moich poczynań. 😉

Kamil
kierownik zamieszania
Ooh, who's that handsome devil?

Wrzućmy na luz, czyli kilka słów o mnie.

Cześć! Fajnie, że wpadłeś. Pozwól, że się przedstawię. Jestem Kamil. Od ponad 10 lat działam jako grafik komputerowy. Tyle lat obsługiwałem klientów indywidualnych i różne januszexy, że w końcu postanowiłem sam założyć swój własny 😀

Prywatnie fanboy nauki, książek sci-fi i przygodowych, boomerskiego anime, gier komputerowych ( tych nowszych oraz retro), grafiki 2D i 3D, e-commerce, małego biznesu i sztucznej inteligencji. 😉