Prdukt lentor

Wenus kolekcja NASA-ART

No Rating Available
Rzadka okazja naukowa, jaką są tranzyty planet, od dawna inspirowała odważne podróże do egzotycznych punktów widokowych - podróże takie jak wyprawa Jamesa Cooka na Południowy Pacyfik, aby obserwować przejście Wenus i Merkurego przez tarczę Słońca w 1769 roku. Statki kosmiczne pozwalają nam teraz na luksus badania tych kosmicznych przejść w wybranym przez nas czasie z unikalnych miejsc w naszym Układzie Słonecznym. Kolekcja NASA-ART to przygotowana przez wielu utalentowanych artystów i wybrana przez NASA wspaniała kompozycja prac przedstawiająca kosmos w pięknym stylu vintage. Tak nadany charakter retro przypomina stare, amerykańskie reklamy lub pocztówki. Główny motyw obrazów zachęca do odwiedzenia unikalnych atrakcji w naszym lokalnym kosmosie. Kolekcja NASA-ART to pobudzająca wyobraźnię gratka dla wielbicieli piękna wszechświata.

45,00 200,00 

-
+

Stock availability does not exist this product.

SKU: N/A Categories: , Tags: , , , ,

Opis

Rzadka okazja naukowa, jaką są tranzyty planet, od dawna inspirowała odważne podróże do egzotycznych punktów widokowych – podróże takie jak wyprawa Jamesa Cooka na Południowy Pacyfik, aby obserwować przejście Wenus i Merkurego przez tarczę Słońca w 1769 roku.
Statki kosmiczne pozwalają nam teraz na luksus badania tych kosmicznych przejść w wybranym przez nas czasie z unikalnych miejsc w naszym Układzie Słonecznym.

Kolekcja NASA-ART to przygotowana przez wielu utalentowanych artystów i wybrana przez NASA wspaniała kompozycja prac przedstawiająca kosmos w pięknym stylu vintage. Tak nadany charakter retro przypomina stare, amerykańskie reklamy lub pocztówki. Główny motyw obrazów zachęca do odwiedzenia unikalnych atrakcji w naszym lokalnym kosmosie. Kolekcja NASA-ART to pobudzająca wyobraźnię gratka dla wielbicieli piękna wszechświata.

Informacje dodatkowe

Waga 5 kg
Wymiary 20 × 20 × 10 cm
Typ produktu

Plakat, Canvas